„Shot on iPhone 6“ dostáva ďalšie videá

0
Shot on iPhone 6 - svetapple.sk

Okrem toho, že spoločnosť predstavila novú beta verziu iOS 9 a OS X El Capitan, dočkali sme sa aj o doplnenie sekcie „Shot on iPhone 6“, ktorú Apple updatuje naozaj často. Nové videá tu pribúdajú praktiky stále a dnes sme sa dočkali ďalších 5 záberov vyzdvihujúcich kvalitu optiky iPhonu 6, ktorá obsahuje 8mpx čip schopný natáčať FullHD video v mnohých režimoch.

Nové videá

Spoločnosť Apple pridala 5 nových záberov do svojej sekcie „Shot on iPhone 6“, o ktorú sa pravidelne stará a svojich potencionálnych používateľov sa snaží nabádať k tomu, aby si iPhone kúpili kvôli jednej z jeho hlavných predností – kvalitnej šošovke fotoaparátu. Práve tá totiž zabezpečuje natočenie mnohých kvalitných záberov vo FullHD ale aj v úplne iných režimoch ako je napríklad spomalenie v 240FPS či časozberné video, ktoré niekoľko hodín natáčania premení na 60 sekúnd. Pokiaľ si teda fanúšikom spoločnosti Apple a rád sleduješ kampaň „Shot on iPhone 6“, poprípade si chceš len pozrieť niekoľko nových záberov, určite ti odporúčame obetovať tu minútku času a videá si skutočne pozrieť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk