Skúšali ste upiecť iPhone ? Máme recept!

0

Spolu s mnohými jablkovými výrobkami prichádzajú aj niektoré nepochopiteľné testy. Od testovania odolnosti proti prestreleniu zbraňou, až po zapečenie zariadenia do koláča končiac. Áno, čítate správne! Tento absolútne absurdný test zavesil na YouTube kanál TechRax.

Vo videu nájdeme aj kompletný recept na túto gurmánsku špecialitku:

Postačí nám jedno vajce, koláč v prášku, olej,trocha soli, zopár mexických čipsov a na koniec si ho môžete dochutiť jedným bielym iPhonom 5S (nezabudnite pustiť prezentačné video aby sa dokonalá chuť rozprestrela po celom koláči. Pokiaľ sa však nepodarí, nič sa nestane). Všetky ingrediencie dokonale premiešame a prelejeme na plech. Celé to dáme do trúby rozohriatej na 350 stupňov a pečieme po dobu 20  minút. Po vypršaní tohto času koláč vyberieme a hľa, máme hotovo!

Toto video je síce nepochopiteľné no končí viac menej happyendom 🙂

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk