Sony nám možno prezradilo, že v iPhone 7 budú dva fotoaparáty!

0
iphone7-dva-fotoaparaty--titulná-fotografia---SvetApple

Ako to už býva zvykom, pokiaľ ide o tak veľkú firmu, akou je spoločnosť Apple, je veľmi ťažké ustrážiť si všetky zdroje, dodávateľov a výrobcov zariadení, a tak sa často stane, že to, čo má byť prekvapením už nemusí byť takým prekvapením, ako sa očakávalo. Tento rok nám napríklad možno Sony „nenápadne naznačila“, že iPhone 7 ponúkne duálny fotoaparát!

Oznámenie finančných výsledkov

Tak, ako iné veľké spoločnosti, aj Sony už má za sebou oznamovanie finančných výsledkov, počas ktorých sa ale spoločnosť, ktorá okrem zariadení všetkých možných druhov vyrába aj rôzne komponenty pre smartfóny tak trošku „prekecla“ alebo nám minimálne naznačila to, že by spoločnosť Apple mohla počas tohto roka od Sony odoberať duálne fotoaparáty napríklad pre svoj iPhone. Ako sa to stalo?

Počas oznamovania finančných výsledkov totiž Sony prezradilo, že čo sa týka duálnych fotoaparátov, tak tento rok si významne polepší, nakoľko má nového veľkého odberateľa. Takýmto veľkým odberateľom by pritom mohlo byť práve samotné Apple, nakoľko Sony už roky vyrába fotoaparáty práve pre iPhone.

Duálny fotoaparát by sme pritom mali vidieť iba vo väčšom modeli 7 Plus, malo by ísť jednak o výhodu, ktorú človek získa s drahším modelom, a zároveň by to malo byť preto, lebo to bude jednoduchšie z konštrukčných dôvodov. Čo sa týka Applu, tak už roky používa fotoaparáty práve od Sony a je s nimi zdá sa veľmi spokojné, nakoľko ich stále odoberá a možno bude odoberať úplne nové technológie.

Pokojne sa ale môže stať, že Apple technológie navrhne a Sony ich už iba vyrobí tak, ako je to prípade Samsungu a Apple. Uvidíme ako to bude nakoniec vyzerať ale pokiaľ Apple urobí správny dizajn pre väčší iPhone a použije duálnu šošovku fotoaparátu, mohla by to byť ďalšia zaujímavá technológia, pre ktorú by sme väčší iPhone kupovali, samozrejme to všetko len pokiaľ to celé nebude vyzerať zle po estetickej stránke, ale tomu sa Apple snáď vyhne.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk