Spigen nám prezradil dizajn iPhonu SE!

0
iPhoneSE-dizajn---titulná-fotografia---SvetApple

Spigen je pomerne známy výrobca krytov aj pre spoločnosť Apple, ktorého nepoznáme len vďaka jeho produktom ale aj vďaka tomu, že nám vždy ako jeden z prvých prinesie čerstvé informácie a dokonca aj fotky Apple produktov zabalených v jeho krytoch aj pokiaľ ešte nie sú na trhu. Najnovšie sa na internete objavili fotografie krytov iPhonu SE, ktorý by sme mali vidieť už o dva týdne. Pozrime sa teda na to, aký dizajn tento smartfón vo finále ponúkne!

Spigen nám prezradil dizajn iPhonu SE!

Dizajn iPhonu SE určite nebude ničím novým. Nasvedčujú tomu špekulácie a koniec koncov už aj kryty spoločnosti Spigen, ktoré sa nám podarilo získať. Fotografie krytov naznačujú, že iPhone SE bude prakticky rovnaký ako iPhone 5S aj keď na základe nich nedokážeme povedať to, či prinesie alebo neprinesie zaoblené hrany.

Chalani zo Spigenu ale už stihli potvrdiť napríklad informáciu o tom, že rozmery budú úplne rovnaké ako v prípade modelu 5S a tak aj súčasný majitelia budú môcť použiť na toto zaraidenia obaly, ktoré používali doteraz. To sa nám zdá ako veľmi pozitívne aj keď je to tak trošku sklamanie, lebo to nebude taká novinka ale len ďalší vylepšený iPhone. Nevadí.

Spigen - svetapple.sk

Okrem toho, že telefón bude vyzerať konštrukčne takmer totožne, ak nie úplne totožne ako jeho braček z roku 2013, neprinesie ani zmeny v oblasti tlačidiel. Minimálne podľa fotiek nie. Očakávali sme obdĺžnikové tlačidlá hlasitosti ale nakoniec vidíme, že tu máme k dispozícií len tie okrúhle. Rovnako tak sa hovorilo o uzamykacom tlačidle na boku tak ako to ma iPhone 6/6 Plus. Podľa fotiek to teda vyzerá len na nástupcu 5S.

Pre nás je to určite aj tak trošku sklamanie, veľmi sme chceli nový dizajn aj pri 4″ iPhone ale žiaľ, Apple sa rozhodlo ináč. Samozrejme ale netreba zabúdať ani na to, že toto asi nebude posledná generácia iPhonu SE a ak sa jeho predaje naozaj osvedčia a Apple predstaví ešte jeden, tak jeho dizajn bude určite úplne iný. Len tak mimochodom, telefón bude mať aj skvelú cenovku a HW z iPhonu 6S. Je sa teda na čo sa tešiť!

Spigen - svtapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk