Sťahuj nový Wallpaper z iOS 9!

0
Wallpaper - svetapple.sk

Spoločnosť Apple pridáva do svojho mobilného operačného systému s príchodom jeho novej verzie aj niekoľko nových wallpaperov, ktoré spríjemnia používanie a absolútne sa hodia k danému operačnému systému. Už v pondelok sme mohli vidieť surférsku vlnu na obrazovkách iPhonov priamo na WWDC 2015. Dnes si ju môžeš do svojho iPhonu stiahnuť aj ty!

iOS 9 Wallpaper

Nový obrázok, ktorý sa stáva základnou tapetou v novom mobilnom operačnom systéme iOS 9 zobrazuje vlnu, na ktorú svieti slnko a všetko to spolu hrá tak, že vznikajú zaujímavé zelenkasté farby. Túto snímku vytvoril talentovaný fotograf Chris Burkad, ktorého porfólio si jednoznačne odporúčame pozrieť, keďže podobných zaujímavých záberov nafotil už množstvo a aj my v redakcii si vieme množstvo z nich predstaviť ako súčasť domovských obrazoviek pri ďalších iPhonoch, iPadoch či Macoch.

Obrázok z pondelňajšej konferenie si už dnes môžeš stiahnuť priamo do svojho iPhonu, avšak len do menšej verzie iPhonu 6, ktorá má rozlíšenie 1334×750. Pre väčší model sa totiž ešte obrázok nenašiel a pokiaľ by si si naň nastavil tento, pravdepodobne by si si jeho krásu nemohol vychutnávať naplno.

Pre plné rozlíšenie pokračuj tu.

Wallpaper - svetapple.sk

Wallpaper – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk