Sťahuj Wallpaper z iOS 9 aj na svoj iPhone 6 Plus či iPad!

0
Pozadie pre iPhone 6 Plus - svetapple.sk

Pozadie, ktoré Apple predstailo na WWDC 2015 v iOS 9 je podľa nášho názoru naozaj vydarené. Doteraz však bolo dostupné len pre iPhone 6. Dnes sa k nám však dostali omnoho kvalitnejšie zábery, ktoré ho dostávajú aj na väčší iPhone 6 Plus a taktiež na iPad! Sťahuj nové pozadie už teraz! 

Nové pozadie

O novom pozadí sme už písali v tomto článku avšak tu sme ho ešte nemali v takom rozlíšení, aby bolo použiteľné na FullHD displeji iPhonu 6 Plus a na retina displeji iPadu. Dneska sa k nám však dostalo už aj v takej kvalite aby vyhovovalo aj týmto zariadeniam a my ti ponúkame možnosť pozadia si stiahnuť. Práve preto určite neváhaj a maj so sebou vo svojom vrecku alebo taške časť iOS 9 už dnes.

Sťahuj ho tu: Fotka v plnom rozlíšení.

Pozadie - svetapple.sk

Pozadie – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk