Takto Apple propaguje nový iPhone!

0
iPhone6S-reklama---titulná-fotografia---SvetApple

Blížia sa Vianoce, sviatky pokoja a lásky, no ako všetci vieme, ide predovšetkým o sviatky stresu a darčekov. Každý chce svojim najbližším kúpiť to pravé orechové a aby sa mu to aj podarilo, potrebuje na to dostatočne dobrú motiváciu. Ovplyvniť by ho mohla napríklad aj reklama a kto iný vie robiť fantastické reklamy? No predsa Apple. Len pred pár hodinami zverejnil dve nové videa na YouTube, ktoré propagujú iPhone 6S!

Propagácia

Apple vypustil do sveta dve úplne nové reklamy, ktoré majú za úlohu zviditeľniť vo svete jeho najnovší iPhone 6S. Práve tieto dve reklamy propagujú to, čím iPhone je. V prvej nájdeme hlasovú asistentku Siri, ktorej môžeš rozdávať hlasové povely a ona sa ti na ne pokúsi zodpovedať. Ide o fantastickú vec, najmä ak žiješ v Amerike alebo v inej krajine. Slovenský jazyk totiž nepodporuje a z osobných skúseností vieme, že je jednoduchšie daný text zadať do vyhľadávača ako ho 5x opakovať so správnou artikuláciou. Čoskoro by sme sa ale mali dočkať Siri aj v našom rodnom jazyku, tak uvidíme.

Druhá reklama zase propaguje rýchlosť a výkon nového iPhonu a poukazuje na to, čo všetko toto maličké zariadenie dokáže. Môžeš s ním fotiť profesionálne zábery, môžeš ním natáčať kvalitné videá, môžeš na ňom hrať prepracované hry či používať všetky možné aplikácie. Je to skrátka skvelý výtvor 21. storočia.

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk