Takto budete vyzerať keď budete fotiť cez 12,9″ iPad Pro!

0

Známy americký zabávač  Jimmy Kimmel, ktorý si zvykne robiť vo svojich nočných  show srandu z Apple a jeho fanúšikov, sa rozhodol, že svetu ukáže, ako to vlastne bude vyzerať po tom, čo Apple predstaví iPad Pro s 12,9″ displejom.

12,9″

Súčasné iPady zvyknú byť centrom výsmechu najmä preto, že ponúkajú na svojej zadnej strane kvalitný fotoaparát. Pravdou je, že zábery sú síce kvalitné, ale pokiaľ sa pred nejakú pamiatku, či auto postaví 40 turistov, z ktorých každý jeden drží v ruke iPad, vyzerá to až neuveriteľne zábavne. To si všimol aj Americký zabávač Jimmy Kimmel, ktorý si vo svojej show často zvykne robiť srandu z Apple a jeho používateľov. Samozrejme to nerobí tak ako Samsung a berie to ako vtip. Dôkazom je aj to, že sám je používateľom týchto zariadení. Vo svojej nočnej show sa rozhodol, že ľuďom ukáže, ako to asi bude vyzerať, pokiaľ Apple predstaví iPad, ktorý ponúkne až 12,9″ displej. Samozrejme ide len o srandu a iPad Pro nebude v skutočnosti taký veľký ako na videu, no video pôsobí veľmi presvedčivo 🙂 .

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk