Takto by mohol vyzerať iPhone s dvoma displejmi!

0

Apple predstaví revolučný iPhone 8 so zaobleným OLED displejom, ktorého súčasťou majú byť technológie ako 3D Touch či Touch ID. Samo o sebe by malo ísť o veľmi pokrokový displej, ktorý bude zároveň aj veľmi nárčný na baterku, avšak nakoľko ide o technológiu OLED, určite bude úspornejší ako doteraz používané LCD panely. Dnes sa na internete objavil pomerne zaujímavý koncept. Ten nám ukazuje, ako by mohol vyzerať iPhone, keby mal dva displeje!

2 Displeje

Displej aj na druhej strane je pomerne diskutabilný. Nepozerajme sa na to len z hľadiska cena a estetického hľadiska. Niečo takéto by proste nevyzeralo dobre. Pozrime sa na to napríklad aj z hľadiska praktickosti a hlavne si položme otázku na čo? Apple sa vyžíva v tom, že na zadnú stranu môže zakomponovať nádherný dizajn a ten by druhý displej mohol kaziť. Telefón by sa neovládal vôbec lepšie s dvoma displejmi a obávame sa, že by aj omnoho horšie vyzeral.

Ďalej sú tu omnoho vyššie výrobné náklady a samotný fakt, že po tomto nikto vyslovene netúži. Iste, mohol by tu byť maličký displej, ktorý si skôr predstavujeme ako „pásik“ na prednej strane a tento displej by ponúkal informácie ako čas, dátum, stav baterky či notifikácie. Ale to je všetko. Netreba zabúdať na to, že Apple žije minimalizmom a dva displeje sú hrozný gýč!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk