Takto ľahko si naskenuješ dokumenty v iOS 11

0

Na AppStore nájdeš veľké množstvo rôznych aplikácií, ktoré fungujú ako skener a dokážu ti naskenovať dokumenty a následne ti ich uložiť. Fantastická vec, pri ktorej človek veľakrát na nejaký fyzický skener aj zabudne a nahradí ho práve kompaktný iPhone. V iOS 11 presne takúto technológiu nájdeš a to konkrétne v poznámkach. My ti dnes ukážeme, ako to vlastne celé funguje.

Skener

Skenovanie si môžeš nastaviť či už manuálne, alebo to celé môžeš nechať na tvoj iPhone či iPade. Celá funkcia podporuje aj 3D Touch, takže ju pomerne ľahko môžeš spustiť priamo z domovskej obrazovky pri silnejšom zatlačení na ikonku aplikácie „Poznámky“.

Akonáhle skenuješ v manuálnom móde, po oskenovaní si ešte musíš fotku „orezať“, respektíve upraviť, aby sa na nej nenachádzal napríklad stôl a podobne. Tak či onak, ide o perfektnú a užitočnú vec a sme radi, že onedlho bude už súčasťou iOS 11. Aj keď je pravda, že veľa ľudí o nej ani nevie, pretože samotné Apple ju veľmi nepropagovalo. Čo na to hovoríš?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk