Takto natáča video iPhone 6!

0

Apple vo svojich iPhonoch ponúka vždy špičkové kamery. V novej verzii sa dokonca objavila optická stabilizácia obrazu, no len v tej väčšej 5,5″ variante. Tá menšia, pomocou ktorej bolo natáčané aj toto video, sa bude musieť uspokojiť „len“s digitálnou, ktorá je však pri správnom držaní zariadenia absolútne dostatočná!

Profesionálna kamera

Aj napriek tomu, že iPhone 6 neponúka nahrávanie videa v 4K, v podstate to ani nie je potrebné. Veď ešte stále nie je doba, kedy má každý 4K monitory, na ktorých by mohli byť zobrazované a navyše by takéto videá zaberali omnoho viacej miesta, ako už dnes na pamäť náročné Full HD. Naopak Veľmi profesionálnou vecičkou, ktorou nové iPhony disponujú, je možnosť spomalenia videa až na 240 FPS v HD rozlíšení! Dokážete teda natáčať naozaj zaujímavé videá! Dôkazom toho je aj práve toto, ktoré bolo natáčané na menší 4,7″ iPhone 6 a následne zostrihané pomocou iMovie priamo v ňom. Názor na video si už spravte vy sami, no my si myslíme, že pokiaľ potrebujete natáčať kvalitné zábery, iPhone je naozaj správna voľba, keďže jeho videá patria medzi špičku spomedzi všetkých smartfónov!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk