Takto natáča video iPhone 6S Plus

0

Pokiaľ ťa zaujíma, ako natáča video najnovší iPhone 6S Plus, nemusíš chodiť ďaleko. Vďaka úplne prvým recenziám a testom to vieme už dnes. Spoločnosť Apple totiž stihla rozposlať nové zariadenia obrovskému množstvu médií, ktoré ho už niekoľko hodín vo veľkom testujú a prinášajú prvé pohľady a názory na to, čo tento iPhone odkáže!

4K opticky stabilizované video 

Apple nevylepšilo len fotoaparát, ale aj kameru v novom iPhone. Tá sa po 4 rokoch zbavila prívlastku „FullHD“ a nahradil ju prívlastok „4K“, ktorý je v súčasnej dobe čím ďalej tým viac populárny. iPhone teda svoje videá natáča ešte kvalitnejšie a podpisuje sa nad tým napríklad aj zaujímavejšia farebnosť, ktorú priniesol úplne nový čip. Navyše, pokiaľ si zakúpiš iPhone 6S Plus, budeš mať aj optickú stabilizáciu videa, čo znamená, že video nebude vôbec roztrasené, ako to niekedy býva napríklad na iPhone 6(S) či iPhone 6 Plus. Ten síce ponúka optickú stabilizáciu ale len pre fotoaparát.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk