Takto vyzerá „iPhone“ za $70!

1

iPhone je najúspešnejší produkt tejto planéty. Za 10 rokov sa predala miliarda týchto zariadení a predaje sú každým jedným dňom väčšie a väčšie. Je až neuveriteľné, ako sa dokázala spoločnosť vypracovať so skvelého výrobcu počítačov, na popredného výrobcu smartfónov ale hold, to je evolúcia. Všetko to ale zanechalo následky aj na trhu s plagiátmi. Takto vyzerá klon iPhonu 7 za $70!

Takto vyzerá „iPhone“ za $70!

Rozbaľovanie iPhonu je pre každého zážitkom. Ten pocit, keď odliepaš fóliu na nádhernej bielej papierovej krabičke a následne ju vyťahuješ smerom hore, no a vo vnútri už čaká tvoj milovaný iPhone, ešte voňavý z továrne. Ide o pocity čistého šťastia, to sa asi ani ináč nazvať nedá. Čo však, pokiaľ v tejto krabici neleží originál iPhone ale jeho $70 klon?

Takto vyzerá Unboxing, takzvaného GoPhone i7, čo je asi najznámejší a najlepší klon jablkového smartfónu. Cena je len $70, takže sa takáto kúpa pravdepodobne dobre oplatí. Spracovanie ale už nie je na takej úrovni ako od Apple a to isté platí aj o systéme Android, ktorý sa možno tvári ako iOS ale nikdy to iOS nebude.

Práve operačný systém je to, prečo si častokrát kupujeme iPhone. Rýchlosť, stabilitu a bezpečnosť nám iný systém jednoducho nevynahradí. Zároveň by sme ťa týmto videom chceli upozorniť na to, že plagiát môže na internete ale aj v rukách pôsobiť až príliš reálne.

Ak teda nakupuješ cez internet a zdá sa ti niečo podozrivo lacné, určite to nebude v poriadku a v krabici, ktorá sa možno tvári ako od Apple sa môže ukrývať nepríjemné prekvapenie. Radšej teda dvakrát overuj a hlavne nekupuj iPhone za $100, lebo na tom zaručene niečo nie je v poriadku!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk