Takto vyzerajú prvé kryty pre iPhone 7!

0
iphone7-kryty---titulná-fotografia---SvetApple

iPhone 7 je ešte stále pomerne mystické zariadenie čo jeho predchodca, iPhone 6 o tomto čase určite nebol. Presne v tomto čase sme už totiž poznali dizajn a na internete veselo kolovali fotografie šasi či iných podobných dielov, vďaka čomu to na Keynote nebolo až také prekvapenie. Často však nemusia veľa prezradiť len fotky daného smartfónu ale aj niečo iné. Napríklad také kryty od výrobcov príslušenstva, ktoré musia vyrobiť skôr aby boli dostupné hneď. Na internete sa už prvé z nich objavili a prinášajú mierne sklamanie!

Takto vyzerajú prvé kryty pre iPhone 7!

iPhone 7 by mal byť predstavený niekedy v septembri, pričom ponesie úplne nový dizajn s novými technológiami a výkonným procesorom Apple A10, ktorý opäť porazí konkurenciu (ktorá však ešte viacmenej nevznikla, pretože aj po predstavení Samsungu Galaxy S7 je iPhone 6S s Apple A9 najvýkonnejším smartfónom tejto planéty a tak nemá čo porážať, len ak zariadenie z vlastných radov).

Je tu marec a za pol roka príde na trh niečo, na čo čakáme už dnes dlhé mesiace. Príde úplne nová generácia iPhonu, ktorá by mala poniesť nový dizajn a nové technológie, vďaka čomu sa na ňu všetci strašne tešíme.

Hoci by už teoreticky mohla prebiehať aj nejaká tá skúšobná výroba zariadenia, stále si netrúfame povedať, ako bude vyzerať, pretože ešte stále neprišiel žiadny únik, ktorý by ukazoval akýkoľvek komponent tohto zariadenia. Všetko sú to len dohady.

iPhone 7 - svetpaple.sk

Dnes sa ale na internete objavili fotografie od OnLeaks, čo je pomerne spoľahlivý zdroj, čo sa únikov týka a toto jednoznačne nie je prvý únik, ktorý urobil a nejeden z nich aj nakoniec vyšiel.

Na fotografiách vraj môžeme pozorovať kryt iPhone 7. Tento kryt bude určený pre menší 4,7″ model a podľa toho čo vidíme, k veľa zmenám nedôjde. Môžeme si všimnúť zvláštne otvory na spodnej strane zariadenia, či otvor pre fotoaparát na zadnej strane.

Ten je veľký len pre jeden fotoaparát, čo by bolo ale teoreticky logické, nakoľko duálnu šošovku má priniesť až model 7 Plus. Čo nám ale logické určite nepríde je to, v akom čase kryt prichádza, pochybujeme, že Apple už výrobcom takýchto obalov rozdalo podklady na výrobu aby boli včas dostupné, je len marec a predstavenie sa bude konať až v septembri. Navyše iPhone 7 má priniesť výraznejšie zmeny a toto na výrazné zmeny vôbec nevyzerá.

Či ide teda o skutočné fotografie obalu pre iPhone 7 už musíš posúdiť ty sám, my túto možnosť nevyvraciame ale chceme byť opatrní, naozaj je ešte príliš skoro na unáhlené závery, počkajme si ešte pár mesiacov, práve v tejto dobe by mohol začať závod s časom o to, kto nám nový iPhone ukáže skôr!

iPhone 7 - svetapple.sk

iPhone 7 - svetapple.sk

iPhone 7 - svetapple.sk

iPhone 7 - svetapple.sk

 

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk