Toto by sme privítali v iOS 11!

0

iOS 11 je mobilný operačný systém, ktorého sa dočkáme už o niekoľko mesiacov na WWDC 2017, kde Apple predstaví aj ostatné verzie mobilných operačných systémov, ako aj ďalšie zaujímavé novinky určene najmä pre vývojárov. Hoci v súčasnej dobe úplne presne nevieme, na čo sa máme tešiť, sme si istí, že noviniek bude poriadne veľa. Minimálne by sme sa mali dočkať revolúcie v oblasti FaceTime hovorov podobne, ako to bolo minulý rok v podobe iMessage. Dnes sa ukázalo fantastické video, zachytávajúce koncept iOS 11. Čo povieš?

Video

Fanúšikovská základňa Apple sa nachádza po celom svete, a tak sa niet čo čudovať tomu, že vzniká také obrovské množstvo všetkých možných konceptov. Je jedno či už ide o koncepty iPhonu, iPadu, Macu či operačných systémov. Vízie ľudí proste môžeme vidieť všade. Niekto ich má rád, iný zase nenávidí.

O tých najlepších píšeme aj my, pretože si myslíme, že autori využili svoje prostriedky, aby nám ukázali niečo, čoho by sa možno mohlo chytiť aj Apple. Už pri iOS 7 sme mali možnosť vidieť niekoľko prvkov, ktoré boli zjavne okopírované napríklad zo Cydie, či konceptových videí.

Inými slovami, ak je to dosť dobré, môže si to všimnúť aj Apple a možno sa to môže dostať aj do telefónov. Hoci sa to nezdá, firma sleduje komunitu a tiež sleduje to, po čom komunita túži. Na základe toho sa snaží prispôsobovať aj svoje produkty. Samotné video je kratučké a oplatí sa ho vzhliadnuť.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk