Toto dokáže zničiť tvoj iPhone s iOS 11

0

Už v minulosti sa objavili rôzne kódy, ktoré dokázali veľmi jednoducho odpáliť tvoj iPhone. Dokonca stačilo aby ti tvoj známy do iMessage poslal určitý text a tvoj telefón sa automaticky poškodil zamrznutím s tým, že sa s ním nič robiť nedalo ani po reštarte. Podobne to bolo aj s nastavením istého dátumu, po ktorom nešiel dokonca ani zapnúť. Tento krát tu máme niečo podobné. Ver alebo nie, aj dnes už existuje niečo, čo ti dokáže zničiť iPhone s iOS 11 a dostať sa k tomu vlastne vôbec nie je komplikované.

Poškodený iOS 11

Hoci to teoreticky nemusí byť až taká tragédia, pokiaľ máš všetko zálohované v iTunes ale povedzme si na rovinu, komu by sa to všetko chcelo obnovovať. Sú tu tisíce dokumentov, fotiek a stovky aplikácií, ktoré by sa preinštalovaním odstránili zo systému a my by sme ich museli pracne nahadzovať späť. EverythingApplePro prišli s možnosťou inštalácie veľmi nebezpečného profilu na operačný systém iOS 11. Tento profil dokáže poškodiť celý systém a ty so svojim miláčikom už nič robiť nebudeš môcť.

V zásade sa tvári ako Jailbreak pre iOS 11 ale ako aj ty iste vieš, nič také stále neexistuje a je to iba spôsob ako narobiť užívateľom problémy. Nebezpečný kód sa nachádza na tejto stránke: vincedes3.com. Posledné čo ti odporúčame je navštevovať ju a niečo skúšať. Môžeš tým sebe alebo komukoľvek inému, na koho iPhone by si sa rozhodol niečo podobné spáchať narobiť problémy a nepríjemnosti a to určite nechceš. Nakoniec už len dodáme, že redakcia svetapple.sk nie je zodpovedná za prípadné škody, ktoré by si sebe či niekomu inému takýmto počínaním spôsobil!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk