Toto je iPhone 6!

0

Pokiaľ všetky doposiaľ zistené špekulácie platia, tak sa v následujúcich fotografiách pozeráme na iPhone 6, ktorý má byť predstavený už za menej než mesiac!

iPhone 6 – Martin Hajek a nowhereelse.fr

Pokiaľ sa spojí jeden z najlepších dizajnérov Apple konceptov spolu s tímom francúzskeho webového portálu Nowhereelse, nemôže vzniknúť nič lepšie, ako dokonalá vizualizácia zariadenia, ktoré ešte neexistuje. Martin Hajek to zdá sa zobral vážne a svetu predstavil fotorealistické snímky vyobrazujúce pripravovanú novinku a to nielen z vonku.

iPhone-6-3D-01

iPhone-6-3D-03 iPhone-6-3D-04

 

Vnútro – Hardware

So spolupráce nevznikla len vizualizácia konečného zariadenia z vonkajšej stránky, ale dizajnér nám pripravil pohľad aj na vnútornosti – hardware zariadenia. Nájdeme tu napríklad nový Apple A8 čip či väčšiu batériu, ktorá má podľa posledných správ ponúknuť až vyše 2000mA.

iPhone-6-3D-00iPhone-6-3D-06iPhone-6-3D-07iPhone-6-3D-051

To, čo nám vlastne spoločnosť ukáže,či už navonok alebo z vnútra, sa dočkáme už o necelý mesiac 9.9.2014. Do predaja sa dostane o 10 dní neskôr a teda 19.9.2014. Nám nezostáva nič iné ako počkať, že nový iPhone opäť prekvapí a vytvorí si tým obrovskú konkurenciu. Na základe únikov má na to rozhodne vysoké ambície.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk