Toto je všetko nové príslušenstvo, ktoré začalo Apple predávať v marci!

0

Apple je jedna z najväčších spoločností sveta a už dávno nepredáva iba elektroniku ale veľké predaje tvoria aj napríklad rôzne druhy príslušenstva, ktoré si môžeš k daným produktom zakúpiť. Samozrejme v Apple nezaspali na vavrínoch a príslušenstvo obnovujú alebo lepšie povedané vylepšujú každú jednu chvíľu. To sa stalo aj počas minulého mesiaca, kedy sa objavili nové remienky pre Apple Watch. Čo však mnohí možno ani nevedeli, Apple prinieslo napríklad aj nové farebné kombinácie krytov pre iPhone!

Toto je všetko nové príslušenstvo, ktoré začalo Apple predávať v marci!

Apple si očividne veľmi dobre uvedomuje, že zákazníci spoločnosti nekupujú iba fantastické zariadenia, ale aj tak trošku „fashion elektroniku“. Táto myšlienka sa potvrdzuje čím ďalej tým viac a veľmi dobrým príkladom sú aj hodinky Apple Watch. Tie si človek môže vybrať v niekoľkých variantoch s rôznymi náramkami. To ale nie je jediný produkt, ktorý si človek môže „customizovať“.

Ďalším takýmto produktom je omnoho populárnejší a vo svete určite rozšírenejší iPhone, ktorý bol po prvý krát predstavený ešte v roku 2007. Apple si pred niekoľkými rokmi uvedomilo, aký veľký biznis mu uniká pomedzi prsty, akonáhle sledovalo výrobcov krytov a príslušenstva, ktorí predávali neuveriteľné množstvo svojich produktov. Presne preto sa Apple v roku 2013 s príchodom modelu 5S a 5C rozhodlo vytvoriť svoje vlastné príslušenstvo v podobe krytov.

K dispozícií sú buď klasické silikónové obaly alebo kožené, ktoré sú však podstatne drahšie. Tieto kryty môžeme zakúpiť v rôznych farbách a po novom pribudli ďalšie farby.

To aké sú to farby uvidíš na videu pod článkom. Apple na najbližšej konferencií ale predstavilo aj nové remienky pre hodinky Apple Watch. Ďalšia novinka je určite aj 27W adaptér s USB C káblom.

Čo sa teda týka tohoročnej jesene a Applu, bola veľmi štedrá. Nielen, že sme sa dočkali úplne nových krytov a náramkov pre hodinky Apple Watch, ale rovnako sme sa dočkali aj úplne nových produktov ako napríklad iPhonu SE či iPadu Pro 9,7″.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk