Toto je hanba! Nepozeráte sa totiž na iPhone 6 ale na Lenovo S90!

0

Na čínskom trhu sa denno denne objaví tisícka falošných kópií Jablkových zariadení, ktoré však s funkčnosťou alebo praktickým využitím nemajú nič spoločné. iPhone ovplyvnil svet aj v oblasti dizajnu, no pokiaľ ste si niekedy mysleli, že Samsung Apple „totálne“ okopíroval, dnes uvidíte dôkaz, že to bol len veľmi slabý odvar toho, čo urobilo Lenovo! Toto nie je iPhone 6 ani 6 Plus. Toto je S90!

Toto je myslené úplne vážne!

Popravde, hneď ako sme zazreli úvodnú fotografiu na zahraničných webových stránkach, mysleli sme si, že ide len o podarený vtip, ktorým chceli novinári upozorniť na nápadnú podobu tohto smartfónu na iPhone 6. Opak je však pravdou a v Číne neokopírovali len samotný telefón, ktorý až na niekoľko drobných detailov vyzerá presne ako iPhone 6. Oni si dokonca dovolili z oficiálnych stránok Apple „ukradnúť“ zábery, na ktorých sa nachádzali nové Jablkové smartfóny a následne ich do poslednej bodky okopírovať. No, či si tým Lenovo pomohlo, alebo skôr poškodilo, už posúďte sami. Každopádne, takto sa to nerobí a Apple si aspoň dokázalo, že udáva trend!

of - kópia of2 - kópia of3 - kópia of4 - kópia of5 - kópia of9 - kópia of10 - kópia

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk