Unikla ďalšia fotografia šasi iPhonu 7!

0

iPhone býva odhalený vždy počas septembra. Práve tento mesiac si pred pár rokmi Apple vybralo a svoj cyklus vydávania nových zariadení drží počas neho už niekoľko rokov. Problém nie je v tom, že v septembri Apple každoročne vydá nové zariadenie, problém je skôr v tom, že už v týchto mesiacoch vieme, ako bude nový model vyzerať. Už pred približne dvoma mesiacmi unikol iPhone 7 na internet a to dokonca aj vo verzii Plus. Dnes tu máme ďalší únik!

Unikla ďalšia fotografia šasi iPhonu 7!

iPhone 7 už nie je mystické zariadenie tak, ako to bolo pri prvých generáciách iPhonu v rokoch 2007-2010. Vtedy sme naozaj až do samotného predstavenia netušili, ako bude novinka vyzerať. Dnes to už vieme prakticky od začiatku roka, pretože „vtáčiky“ z Apple „štebotajú“ a robotníci v továrňach, kde sa telefóny produkujú ich zase veľmi radi fotia.

Vo finále to teda znamená, že Apple nedokáže zadržať tajomstvo, čo je možno trošku škoda. Na druhú stranu ale zvedavosť človeka nemá hraníc, a tak sa môže práve teraz ukojiť túžba niektorých ľudí, ktorí chcú vidieť iPhone 7 približne o 3 mesiace skôr, ako bude naozaj predstavený!

Najnovší únik pochádza z továrne, kde sa vyrábajú iPhony. Na fotografii môžeme vidieť konkrétne ružový kúsok, teda farebnú variantu Rose Gold, ktorá ale zjavne celkom nevyšla a na pravom okraji je škaredo poškriabaná. Apple ju zrejme vyradilo z výroby a nejaký šikovný robotník v továrni to pekne využil. Na tomto úniku teda môžeme vidieť, že Apple skutočne zmení plastové pásiky, respektíve ich použitie na zadnej strane iPhonu.

Zaujímavá je tiež väčšia šošovka fotoaparátu. V tomto prípade teda len výrez, ktorý je na prvý pohľad viditeľne väčší ako pri modeli 6/6S. iPhone 7 asi opäť prinesie prepracovanú optiku aby zmietol z trónu súčasného kráľa vo fotení Samsung Galaxy S7. Poslednou zaujímavosťou je absencia Smart konektoru, ktorý by mohol priniesť indukčné nabíjanie. Stále je možné, že ho uvidíme len na iPhone 7 Plus, keďže bol vidieť iba na jednom úniku a išlo práve o väčší iPhone.

Samozrejme, nechceme predbiehať. Je dosť možné, že Smart konektor príde aj v menšom modeli. Na úniku možno len neboli vyrezané otvory aj keď po nastriekaní farbou sa nám to zdá ako dosť neskoro. Každopádne nič nie je nemožné a koniec koncov, všetko môže byť len fake. Netreba sa teda na takéto úniky 100% spoliehať, aj keď im prakticky už môžeme aspoň trošíčku veriť.

iPhone - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk