Unreal Engine 4 čoskoro na iPhone aj iPad

0
Unreal Engine - svetapple.sk

Na tohtoročnej GDC (Game Developers Conference) bol predstavený nový Unreal Engine 4, bežiaci na mobilných zariadeniach. Aj keď bol predstavený na Nexuse 5 s Androidom, môžeme vám takmer s istotou sľúbi,ť že sa s týmto enginom stretneme čoskoro aj na iPhone a iPade.

Unreal Engine 3 poháňa na iOS množstvo skvelých herných titulov, výborným príkladom je Infinity Blade 3, ktorý ja osobne zaraďujem medzi špičku momentálne dostupných hier na iOS a nevidím dôvod, prečo by sa Unreal Engine 4 nemal dostať na všetky platformy. Skvelé zábery na graficky skvele spracovanú krajinu si môžete vychutnať v nasledujúcom videu.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk