Uvarte si polievku z iPhonu 6 a Samsungu Galaxy S6!

0
Samsung Galaxy S6 a iPhone 6 - svetapple.sk

Určite poznáte TechRax. Tento YouTuber sa vo svete preslávil predovšetkým tým, že zničil už niekoľko desiatok najnovších iPhonov, iPadov či ďalších zariadení, za ktorých cenu by ste si možno mohli kúpiť aj luxusnú jazdenú limuzínu. Nebojte sa však, na daných videách zarobil omnoho viac, ako stratil na zariadenia, ktoré v nich zničil, Pozrite sa, ako si z iPhonu a Samsungu uvaril delikátnu polievku!

Polievka z iPhonu 6 a Samsungu Galaxy S6

Pokiaľ ste správny gurmán a radi skúšate nové gastronomické pochúťky, tak by vám nemalo uniknúť ani toto video, v ktorom uvidíte, ako uvariť skvelú polievku zo Samsungu Galaxy S6 a iPhonu 6. Samozrejme ide len o vtip a v skutočnoti ide o pomerne nezmyselný test, ktorý však mnohým môže ukázať to, čo sa stane s ich iPhonom potom, ako im pri varení spadne do hrnca, ktorý je plný vriacej vody. O tom ako smartfóny skončili sa dozviete viac vo videu.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk