V iOS 9 je klávesnica pre iPad Pro!

0
Apple iPad Pro, iPad Air a iPad Mini! - svetapple.sk

Už niekoľko rokov sa otvorene hovorí o tom, že Apple predstaví väčší, 12″ iPad Pro, ktorý by mal byť prakticky najväčším iPadom v histórii. Doteraz sa síce hovorilo, no teraz sa už fáma zrejme stane realitou. Nazanačuje to aj ďalší únik, ktorý sa podarilo objaviť v iOS 9. Tento operačný systém totiž v sebe skrýva klávesnicu, ktorá má viac kláves a je vytvorená pre väčšie rozlíšenie!

Klávesnica pre iPad Pro

iPad Pro by mal ako jednu z najväčších výhod priniesť aj novú klávesnicu, či dokonca celkový spôsob ovládania, ktorý by z neho spravil tak trochu Mac. Už iOS 9 sa prispôsobilo na externé klávesnice a podobne a samotný systém v sebe skrýva jednu, ktorá tu zjavne nepribudla náhodou. iPad Pro by mal mať väčší displej ako súčasný iPad Air 2. Práve preto ponúka klávesnica väčšie rozlíšenie a dokonca aj viac kláves, ktoré prebrala napríklad z MacBooku.

Klávesnica zrejme beží na prototypoch nových iPadov, ktoré testujú priamo v Apple a vývojári ju pridali aj do iOS 9 beta 1. To, či teda Apple skutočne predstaví iPad Pro s 12″ retina displejom, je celkom otázne, avšak je celkom pravdepodobné, že sa tak naozaj stane. Minimálne tento únik tomu naznačuje!

Klávesnica objavená v iOS 9 - svetapple.sk

Klávesnica objavená v iOS 9 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk