V iPhone 6S bude 2GB RAM!

0

Apple je spoločnosť, ktorá sa neustále pokúša prinášať najvýkonnejší HW, ktorý je dokonalo prepojený s iOS a teda SW. Aj keď konkurencia využíva výkonnejšie procesory, v prípade iPhonu to nie je potrebné a hravo si poradí aj s nižším výkonom. Podľa najnovších správ však máme počítať s vyššou pamäťou RAM pri pripravovanom modeli 6S!

Taiwan

Podobné správy samozrejme pochádzajú z dobre overených taiwanských zdrojov a je veľmi pravdepodobné, že vyššiu RAM v zariadení naozaj nájdeme! Podľa nich totiž Apple už pripravuje výrobu niektorých komponentov, ako napríklad pamäte RAM, ktorá by mala po novom ponúkať až 2GB, rovnako ako v prípade väčšieho brata iPhonu, iPadu Air druhej generácie. Zdroje tiež informujú, že Apple použije omnoho kvalitnejšiu a úspornejšiu LPDDR4, ktorú vyrába, ako ináč, konkurenčná spoločnosť Samsung. Samozrejme, nič z toho nemusí byť pravda, ale už počas minulého roka sme očakávali navýšenie pamäte RAM a potom, ako bola navýšená v iPade Air 2. generácie, je veľmi pravdepodobné, že sa tak stane aj v iPhone 6S. Okrem iného by tu mal nájsť svoje miesto aj procesor Apple A9!

iPhone 6 plus - svetapple.sk

iPhone 6 plus – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk