Veľký test reproduktorov všetkých iPhone!

0
iPhone 6 - svetapple.sk

Zariadenia spoločnosti Apple sa vyznačujú tým, že každá ich nová generácia prináša nejakú zmenu hardware, ktorá by mala prispievať lepšiemu a pohodlnejšiemu používaniu zariadenia. Medzi to samozrejme patrí aj reproduktor, ktorý sa časom vo všeobecnosti len a len zlepšuje. Pozrite sa, ako silno hrá najsilnejší iPhone 6 oproti najslabšiemu reproduktoru v iPhone 4!

Reproduktory

iPhone je zariadenie, ktorého každá jedná generácia prináša nejaké technické zlepšenie. Týka sa to aj reproduktorov, ktoré sú v iPhone 6/6 Plus historicky najsilnejšie, o čom sme sa už dávnejšie presvedčili aj na vlastnej koži. Nové iPhony hrajú jednoducho super a nie je to len pocit. Je to skutočnosť, ktorá sa podarila namerať pri teste reproduktorov chlapcom z YouTube kanála iClarified. Zaujímavý je aj fakt, že najslabšie nehrá najstarší iPhone 2G, ale ešte aj v dnešnej dobe veľmi obľúbený iPhone 4.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk