The Verge: iPad Air 2 a iPad mini 3 Hands-On

0

Vo štvrtok nám Apple predstavilo dve nové generácie najúspešnejšieho tabletu sveta. Predstavilo nám veľmi zaujímavý iPad Air 2, v ktorom nájdeme množstvo zmien ale aj iPad mini 3, ktorý je okrem novej „zlatej“ farby a tlačidla Touch-ID, zhodný s predošlou generáciou. Dnes as začínajú na webe objavovať prvé videá, na ktorých môžte vidieť iPad Air 2 a iPad mini 3 v akcií.

The Verge 

Pokiaľ by ste na svete hľadali naozaj spoľahlivý technologický web, ktorý nezavádza svojich čitateľov, určite by ste narazili na The Verge. Svoj úspech totiž zakladá na tom, že je maximálne objektívny ku každému produktu, ktorý testuje. Dnes to budú páve nové iPady a my sa tak môžme pozrieť na všetko nové, čo nám ponúkajú priamo v akcii. Server chváli na novom Jablkovom tablete jeho neskutočnú tenkosť, tvrdí, že pokiaľ držíte iPad Air 2 vo vlastných rukách máte taký pocit, akoby ste držali len displej! Ďalej sa objavila zmienka aj o novom 8 MPx fotoaparáte, ktorý Apple vylepšilo naozaj v každom smere a vďaka nemu môžte fotiť omnoho rýchlejšie, čistejšie a kvalitnejšie snímky, ako kedykoľvek predtým. Síce sa to nemusí zdať, ale fotografovanie pomocou tabletu je dnes vo veľkej popularite a aj keď to vyzerá blbo, musíme sa s tým už tak nejako zmieniť. Apple si to dobre uvedomuje a práve preto vybavil svoj najnovší iPad aj kvalitnejším snímačom. A kde je tlačítko na zapínanie/vypínanie zvuku alebo rotácie? No, na iPade ho nenájdete. Padlo totiž za obeť ultra-tenkému dizajnu. Nebojte sa však. Zvuk sa dá vypnúť podržaním tlačidla hlasitosti a rotácia zasa v „Control-Center“.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk