Vieme ako skryť predinštalované aplikácie z IOS 9

0

Operačný systém iOS 9 ponúka už po zapnutí veľké množstvo aplikácií, ktoré môže človek používať. Povedzme si to ale na rovinu, niektoré aplikácie ako napríklad akcie, peňaženka či tipy, človek nepoužije vôbec a tak trošku po čase začnú zavadzať. To ale nevadí, predsa existuje spôsob ako tieto aplikácie schovať!

Predinštalované aplikácie

Apple vraj už v súčasnosti pracuje na tom aby si mohol používateľ jednoducho vymazať alebo aspoň natrvalo schovať predinštalované aplikácie, ktoré aj tak nepoužíva, poprípade ani nikdy nepoužije. Táto novinka by mala prísť už v iOS 10 ale do tej doby máme ešte približne 5-6 mesiacov a už dnes poznáme spôsob ako aplikácie skryť vďaka istému YouTuberovi. Na konci článku len dodáme, že týmto trikom aplikácie nevymažeš len sa stanú neviditeľnými. Pokiaľ ich budeš chcieť späť, postačí ti reštart zariadenia.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk