Vieme, kedy sa začne predaj iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus na Slovensku a v Česku!

0

Zdá sa, že tento rok sa spoločnosti Apple darí o čosi viac ako minulý rok. Čo sa predajov týka, tak nové iPhony idú ako teplé rožky a to isté sa týka aj výroby. Kým minulý rok sme na nový iPhone čakali takmer dva mesiace, tento rok to budú len dva týždne! Apple oznámilo, kedy sa začne predávať iPhone 6S a iPhone 6S Plus na Slovensku a v Česku!

Začiatok predaja iPhonu 6S a 6S Plus u nás!

Predaje nový iPhonov už dávno začali a teraz nastal čas na nám už veľmi dobre známe vlny predajov. Apple totiž vždy ponúka produkty pre viacero krajín naraz v určitých časových intervaloch. Do konca roka sa bude novinka predávať v 130 krajinách po celom svete. Dnes bola oznámená prvá októbrová vlna predajov, teda druhá vlna celosvetových predajov. iPhone 6S a iPhone 6S Plus si to namieri do 40 krajín. Čuduj sa svete, bude medzi nimi aj Česko a Slovensko.

Ceny zatiaľ nepoznáme, no predpokladáme, že budú totožné s cenami minuloročného iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus. Je však nutné dodať, že napríklad v Nemecku narástli ceny o niekoľko desiatok eur. Nejde o nič drastické, no pri telefóne za takmer 1000 eur by sa cena nemusela navyšovať. Žiaľ, s tým my už nič nenarobíme.

iPhone 6S "Rose Gold" - svetapple.sk

iPhone 6S „Rose Gold“ – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk