Vieme, kedy začnú predaje iPhonu SE na Slovensku!

4
iPhone-SE-Slovensko-----titulná-fotografia---SvetApple

Spoločnosť Apple opäť nesklamala dostupnosťou nového modelu a iPhone SE ponúkne v krátkom časovom horizonte pre obrovské množstvo krajín. Prvými krajinami bude samozrejme USA, Austrália, Veĺká Británia, Nemecko a podobne. Kedy si ale budeme môcť vyskúšať túto fantastickú novinku aj u nás na Slovensku či v susednej Českej republike? Zistili sme to priamo pre teba a môžeme povedať, že sa je na čo tešiť!

Vieme, kedy začnú predaje iPhonu SE na Slovensku!

Tak v prvom rade, smartfón bude dostupný veľmi skoro rovnako tak, ako bol dostupný aj model 6S a 6S Plus. Slovensko aj Česko sa opäť dostalo už do druhej vlny predajov aj keď v minulosti sme sa nachádzali až v tej tretej či dokonca štvrtej. Apple garantuje, že novinku budeme môcť vyskúšať a zakúpiť už začiatkom apríla! Presný dátum ale stanovený nebol.

Pokiaľ sa ale na to pozrieme tak, že novinka začne svoju púť 31. marca, čo je v podstate už za niečo vyše týždeň, môžeme minimálne odhadnúť presný dátum, kedy sa dostane aj ku nám. Keďže sme sa nad tým zamysleli vyskočili na nás dva dátumy. Prvým z nich je 7.apríla. Tento dátum je o týždeň neskôr ako začiatok predaja v najväčších krajinách sveta.

Snímka obrazovky 2016-03-21 o 20.10.56

Myslíme si ale, že to takto rýchlo Apple nestihne a novinku u nás uvedie na trh až o týždeň neskôr a teda 14. apríla. 2 týdne sú už dosť dlhá doba a navyše je to stále prvá polovica apríla, čo potvrdzuje informáciu „Early April“, ktorú uvádza Apple na svojich stránkach. Znamená to teda, že sa novinky dočkáme s najvyššou pravdepodobnosť práve 14.4.2016.

To aké množstvo zariadení sa na Slovensko či Česko dostane a či bude problém s dostupnosťou samozrejme teraz nevieme ale myslíme si, že o telefón bude práve v týchto krajinách obrovský záujem a tak by si mal predobjenávať čo najskôr to bude možné! Ceny budú zhodné prakticky s tými americkými.

Snímka obrazovky 2016-03-21 o 20.10.45

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk