Vieme prvé informácie o iPhone 7 Plus!

0

Pokiaľ sa povie slovíčko „iPhone“ ľudia normálne začínajú šalieť. Na jednej strane to je preto, lebo všetci iPhone milujú, no a na strane druhej preto, lebo sa už nevedia dočkať na jeho novú generáciu. V súčasnosti v Apple pripravujú novú generáciu, iPhone 7 a my vieme prvé informácie o verzii Plus, ktorá ponúkne väčší displej a nie len to!

iPhone 7 Plus

iPhone 7 bude vo svete Apple pomerne veľkou novinkou. Omnoho väčšou ako bol tohtoročný model 6S. Áno súčasný iPhone je síce fantastický ale všetci sa viac tešíme na modely, kde príde aj číselná obmena. Práve pri týchto modeloch prichádza aj nový dizajn a tak je to predsa len väčšia zmena. Nový iPhone 7 sa už určite vo veľkom pripravuje a testuje niekde v tajných dizajnérskych štúdiách spoločnosti Apple. Predstaví sa nielen menší 4,7″, ale taktiež veľký 5,5″. Práve o tom si dneska napíšeme.

Ako určite vieš, Apple tento rok muselo trošíčku zmenšiť kapacitu batérie, kvôli prítomnosti TapTic Enginu a teda technológii 3D Touch. Pri budúcom iPhone to ale bude ináč. Batéria by sa mala v prípade väčšieho iPhonu podstatne vylepšiť. Z 2750MAh by sa rázom malo stať 3100MAh, čo určite privíta každý, ktorý potrebuje cez deň o čosi dlhšie používať svoj iPhone.

To ale nebude jediná novinka. Apple by malo zväčšiť nielen batériu, ale aj úložisko. Áno, čítaš správne, 128GB nebude najväčšia pamäťová verzia ale nahradí ju vraj až 258GB. Takéto úložisko nemá ani základný MacBook a tak sa ti môže stať, že pokiaľ používaš 128GB MacBook Pro, tvoj iPhone bude mať raz takú kapacitu!

Momentálne nevieme určiť, či 64GB kapacita nahradí 128GB alebo si budeme môcť zakúpiť klasicky 16GB, 64GB alebo 258GB ale informácia znie maximálne zaujímavo. Čo si myslíš ty, je potrebné aby ešte Apple zväčšovalo už dnes pomerne šialene veľkú kapacita úložiska alebo ti ani najväčšia 128GB verzia nestačí?

iPhone 7 koncept - svetapple.sk

iPhone 7 koncept – svetapple.sk

zdroj: cultofmac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk