Vydarený render iPhonu 6!

0

Kedže sa predstavenie novej generácie jablkového telefónu neodkladne blíži, začínajú sa okrem makiet objavovať aj vizualizácie, vytvorené pomocou Photoshopu či rôznych 3D programov. Práve v takých vznikol tento render, na ktorom môžme vidieť naozaj pekný dizajn iPhonu 6, ktorý je navyše aj veľmi pravdepodobný!

Render

V tomto renderi môžme vidieť naozaj množstvo dizajnových prvkov, okolo ktorých sa v poslednom čase diskutovalo. Jedným z nich je aj zakrivenie displeja po bokoch telefónu, ktoré nahradilo klasický plastový rámček oddeľujúci krycie sklo od kovového rámu, slúžiaceho ako anténa zariadenia! Celý vzhľad sa samozrejme nesie v tom, ktorý môžme poznať z iPadov či iPodov.

4mp_iphone6_render_bottom

Celé zariadenie svojim dizajnom nadväzuje na iPad a iPod – svetapple.sk

Tenkosť

Zariadenie na fotkách pôsobí naozaj tenkým dojmom! Podľa doposiaľ zistených informácií môže mať na hrúbku niečo medzi 6-7 mm. Má ísť pritom o jednu z najšpecifickejších vlastností iPhonu6! Práve to vraj spôsobilo problém pri výrobe, kde muselo Apple zmeniť dodávateľa batérií.

2mp_iphone6_render_left-view

Nové zariadenie má byť ultra tenké! – svetapple.sk

 

Čistota

Na tomto koncepte si konečne môžme vychutnať zaoblené tvary zariadenia vo vysokej kvalite. Omnoho lepšie sa na ne totiž pozerá ako na nekvalitné či dokonca veľmi nepresné makety, vytlačené na 3D tlačiarniach!

9mp_iphone6_render_backdetails

Nový iPhone 6 by sa mal riadiť heslom „čistota dizajnu“ – svetapple.sk

zdroj: 9to5mac.com

8mp_iphone6_render_back2

Render iPhonu 6 – svetapple.sk

7mp_iphone6_render_back

Render iPhonu 6 – svetapple.sk

5mp_iphone6_render_low-angle

Render iPhonu 6 – svetapple.sk

3mp_iphone6_render_right-view

Render iPhonu 6 – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk