Výroba iPadu Pro začne až na budúci rok!

0
iPad Plus - svetapple.sk

O príchode nového iPadu Pro sme v poslednej dobe počuli relatívne veľké množstvo informácií. Tie naznačovali, že nový iPad Pro sa začne vyrábať už v prvom štvrťroku 2015. Zdá sa však, že plány sa zmenili. Ming-CHi Kuo, ktorý patrí medzi renomovaných analytikov tvrdí, že výroba nastane až v druhom štvrťroku. Pozrite sa prečo!

Dostupnosť dielov

Na to aby sa mohli začať vyrábať „obrie“ iPady je samozrejme potrebné mať po ruke niektoré komponenty. Hádam tým najdôležitejší alebo lepšie povedané najproblematickejším je 12,9″, respektíve 12,2″ displej, ktorého výroba taktiež chvíľu potrvá. V novom iPade Pro by sme však mali vidieť nové IGZO displeje, vďaka ktorým by mal disponovať naozaj vysokým rozlíšením, skvelou sýtosťou farieb a taktiež okamžitou reakciou.

ipad-pro-rumors-taiwanese-supplier-quanta-will-produce-12-9-ipads-next-year-iwatch-devices-also-join-in

Reproduktory

Druhou novinkou, ktorú by mal ponúknuť iPad Pro by mali byť reproduktory, ktoré by sa mali nachádzať okrem klasického spodného miesta, pri Lightning konektore aj na hornej časti iPadu. Za následok ba to malo mať omnoho kvalitnejší zvuk a teda aj zážitok z nového iPadu Pro!

iPad-pro-concept-Ramotion-dynamics-white-background

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk