Z dôveryhodného zdroja: Apple príde aj s malým iPhonom 6C!

0
iPhone 6C - svetapple.sk

Pokiaľ by sme chceli niekedy v technologickom svete nájsť azda najspoľahlivejšieho leakera, pravdepodobne by sme museli všetci naraziť na meno Evan Blass. Tento človek totiž už naozaj dlhé roky ukazuje rôzne komponenty a prezrádza informácie ohľadom iPhonu, ktoré sú nakoniec zväčša pravdivé.

Evan Blass

Na začiatku roku to vyzeralo, že Apple predstaví iPhone 6C, ktorý ponúkne 4″ displej. Tieto domnienky však mnoho analytikov vyvrátilo. Ako sa ale ukazuje, Evan má iné informácie a tak vzniká možnosť, že model 6C predsa len uvidíme. Naznačil tak v Twitteri.

Aj keď to minulý rok vyzeralo pre Evana zle kvôli nepríjemnému ochoreniu sklerózy multiplex, zdá sa, že sa opäť vracia do hry. Minimálne tak naznačil vo svojom najnovšom Tweete, v ktorom tvrdí, že okrem iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus uvidíme aj iPhone 6C so 4″ displejom. Apple by malo mať tento rok naozaj veľkú konferenciu a pokiaľ by chcelo predstaviť 3 iPhony pôjde o zatiaľ najväčšie predstavovanie týchto zaradení v histórií. Len tak v skratke, pri novom iPhone 6C by sme sa mohli tešiť na procesor Apple A8, 1GB RAM, lepší fotoaparát či kovové telo a nie plastové tak, ako mal jeho predchodca iPhone 5C. Displej bude 4″ a cena by mohla klesnúť oproti iPhonu 6S až o 200$.

iPhone 6C - svetapple.sk

iPhone 6C – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk