Z Foxconu unikli ďalšie fotografie, iPhone 6 má mierne zmenený dizajn!

0

Dnes už máme dôkazy o tom, ako bude vyzerať nastávajúca generácia nových iPhonov. No dnes unikli priamo z továrne Foxcon. Rendery, ktoré ukazujú miernu zmenu v dizajne nového zariadenia. Nejde však o nič zásadné čo by celkovo zmenilo tvar telefónu.

Obmena sa týka zadného krytu, ktorý je stále rozdelený na tri časti plastovými pásikmi no tentoraz sa plastové pásiky mierne rozšírili a tak má telefón celú vrchnú a spodnú časť plastovú. Znamená to to, že mikrofón, lightning konektor, výstup na Aux a reproduktory budú zasadené v plastovom tele. Vyrieši to aj problém rohov ktoré budú zrejme lepšie znášať tvrdšie nárazy a pády na zem ako hliník a tak zrejme zvýšia aj celkovú odolnosť zariadenia.

iphone-6-s-05 iphone-6-s-04 iphone-6-s-03 iphone-6-s-02 iphone-6-s-01

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk