Z iPhone 5S na iPhone 6 „mini“!

0
Špeciálne šasi - svetapple.sk

Aj napriek tomu, že rok 2015 ešte poriadne nezačal, vo svete iPhonov sa už začínajú objavovať prvé špekulácie ohľadom budúcich generácií tohto zariadenia. Jedným z najväčších prekvapení podľa nich by malo byť predstavenie menšej 4″ verzie iPhonu 6, ktorá by nahradila iPhone 5S. Každopádne, pokiaľ nechcete čakať a dizajn iPhone 6 sa vám páči viac ako ten z iPhonu 5S, kúpte si túto sadu!

Nové šasi

Nejde o žiadnu nálepku ani ochranné púzdra. Ide jednoducho o náhradu vášho šasi iPhonu 5S, ktorý je v dizajnovom štýle iPhonu 6. Už na prvý pohľad môžte vidieť plastové  pásiky či zaoblené hrany. A my musíme povedať, že takáto úprava tela sa nám naozaj páči! Celé to však má jednu nevýhodu!

Urob si sám

Tou nevýhodou je prestavba alebo lepšie povedané, výmena šasi. Výmena nefunguje tak, že zariadenie zašlete do nejakého servisu, kde vám ho za pár minút-hodín vymenia. Všetko si musíte urobiť ručne a vzhľadom na to, že iPhone 5S v sebe skrýva niekoľko veľmi jemných káblikov a komponentov, nemusí to vždy dopadnúť dobre. Navyše s inštaláciou nového šasi stratíte aj deklarovanú záruku na iPhone od Apple. Ďalšou nevýhodou môže byť aj fakt, že budete mať problém s príslušenstvom. Pokiaľ sa vám to však predsa len zapáčilo a neodradili sme vás od kúpy, celý set stojí presne 57 $ a priletí vám až zo Shenzenu.

Špeciálne šasi - svetapple.sk

Špeciálne šasi – svetapple.sk

Špeciálne šasi - svetapple.sk

Špeciálne šasi – svetapple.sk

Špeciálne šasi - svetapple.sk

Špeciálne šasi – svetapple.skxy

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk