Za určitých okolností existuje cesta z iOS 11 na iOS 10!

0

Apple má nemalé problémy so svojim novým operačným systémom, iOS 11, ktorý je plný chýb a množstvo používateľov túži vrátiť sa späť na predošlú verziu, iOS 10. Problém je ale v tom, že od minulého týždňa niečo takéto už nie je možné a dá sa povedať, že ide len o zbožné prianie používateľov. Tak či onak, existuje nádej, že sa ti to ešte podarí. Treba mať ale iPhone 6S!

Pre iPhone 6S

Apple minulý týždeň prestalo podpisovať iOS 10.3.3 oficiálne pre všetky zariadenia. Znamená to teda, že dnes už sa vrátiť z iOS 11 na iOS 10.3.3 nedostaneš. To môže byť pre mnohých problém, lebo používatelia nechcú iOS 11 a radi by sa vrátili k bezproblémovej verzií iOS 10.3.3. Podľa všetkého ale Apple na niečo zabudlo. Vrátiť sa späť za určitých okolností stále ide. Treba však na to mať iPhone 6S. Je zvláštne, že sa takáto chyba objavila ale skutočne to funguje.

Nevieme, z akého dôvodu na to Apple zabudlo ale stále to funguje. Ak máš teda iPhone 6S a systém ti z akéhokoľvek dôvodu prekáža a chceš sa vrátiť späť, máš jedinečnú možnosť, ktorá sa určite neodmieta. Podotýkame, že správa sa začína rozširovať a je len otázkou času, ako rýchlo túto chybu fixne. Pokiaľ nevieš ako na to, prinášame ti aj jednoduchý video-návod, ktorý by ti s takýmto downgradom mal pomôcť. Ideš do toho?

 

redmondpie.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk