Základná kapacita iPhonu 6 má byť predsa len 16 GB

0

Aj napriek tomu, že posledné úniky naznačovali, že základný model iPhonu 6 bude po novom ponúkať až 32 GB, dnešné úniky sú s nimi v rozpore a tvrdia, že v základnom modeli opäť uvidíme 16 GB!

Nie 32 ale 16

Dnešná správa prichádza od Sonnyho Dicksona, ktorý tvrdí,že  základná kapacita nového iPhonu 6 bude predsa len 16 GB. Pokiaľ ste sa teda konečne tešili na to, že Apple navýši základnú pamäť pri svojom novom Jablkovom smartfóne na 32 GB podobne, ako to robil v prípade iPodov, pravdepodobne vás správa sklame. Dokonca sa v posledných dňoch špekulovalo aj nad tým, že Apple použije 16 GB základnú verziu, no obľúbenú „tridsať dvojku“ úplne vylúči z ponuky a tak zostane len 16,64,128. To sa nám však zdá ako veľmi nepravdepodobné.

6716-indexiphonehero20080205

Dnes tento obrázok pôsobí naozaj zábavne – svetapple.sk

Únik

Na dnešnom úniku, môžme vidieť pamäťový čip, ktorý má byť určený práve pre nastávajúcu generáciu Jablkového smartfónu. Žiaľ má len 16 GB a tak ruší všetky radostné predstavy svojich potencionálnych používateľov o tom, že Apple predsa len nastaví latku svojej konkurencií.

iphone_6_nand_flash

Toto je údajný pamäťový čip, ktorý patrí iPhonu 6 – svetapple.sk

Možno predsa len!

Aj napriek tomu, že ide o veľmi nepravdepodobné tvrdenia,  je možné, že tento diel nepochádza priamo z iPhonu 6. Respektíve pochádza ale z jedného z jeho prototypov, podľa ktorých v podstate vieme ako vlastne bude vyzerať. Pokiaľ by teda toto tvrdenie bolo pravdivé, mohli by sme mať ešte akú, takú nádej, že nový iPhone predsa ponúkne základnú pamäť 32 GB.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk