Zaujíma vás ako funguje optická stabilizácia v iPhone 6?

0

Po tom, čo vyšla väčšia 5,5″ verzia iPhone 6 Plus, sa okamžite strhla debata, aká vlastne optická stabilizácia obrazu je, keďže ide o jednu z vecí, ktorá nové iPhony odlišuje. Netrvalo dlho a dnes tu už  máme prvé kvalitné video, ktoré okrem iného ukazuje aj to, ako budú nové iPhony fotiť!

BMW M6

Práve toto vozidlo je hlavným aktérom tohto videa, hneď po autorovi. Hádam nie je ani lepší objekt, na ktorom by sa dalo vytvoriť video, kde by sa uplatnila optická stabilizácia obrazu. Krásne fialovo-modré BMW, ktorého krivky stoja vážne za to. Autor nám dokonca ukázal aj to, ako by zábery vyzerali, keby boli vytvorené pomocou iPhonu 6, ktorý má len digitálnu stabilizáciu obrazu. Na rovinu? Zásadný rozdiel sa nekoná, no pokiaľ sa pozrieme na video pozorne tak ho predsa len uvidíme. iPhone 6 Plus pôsobí spolu s optickou stabilizáciou naozaj dobre a o tom, že dokáže natáčať doslova kinozábery sa presvedčíte už za niekoľko sekúnd. Už vás však nebudeme zdržiavať, pozrite sa na video sami!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk