Zľava na tento týždeň 17-23.4.2016

0
tyzdenna-akcia-na-prislusenstvo-17.4---titulná-fotografia---SvetApple

Tak ako sme už niekoľko krát priniesli zľavu na určitý produkt z ponuky e-shopu iphonedoplnky.sk. Tak v tom stále pokračujeme. Aj dnes budeš mať možnosť ušetriť na nejakom praktickom príslušenstve, ktoré sa ti môže hodiť napríklad do auta či na stôl. Ako už asi tušíš, pôjde o držiaky kompatibilné s iPhonom. Všetko toto príslušenstvo platí pri použití tohto kódu: KGX4 so zľavou príjemných 15%. Pokiaľ teda niečo podobné hľadáš, ponuku zľavnených produktov nájdeš priamo tu!

Držiaky na stôl, do auta či na poličku od firmy Clingo!

Dnešná zľava zrejme poteší veľa šoférov či ľudí, ktorí pracujú dennodenne v office a počas toho si pomáhajú svojim smartfónom. V dnešnej dobe je jednoducho pohodlnejšie používať telefón na vybavovanie niektorých vecí ako počítač, no nie vždy je to pohodlné pri práci, keď si telefón nemáme ako položiť na stôl a podobne. Presne na to sú tu držiaky od spoločnosti Clingo, ktoré majú špecifický spôsob upevňovania.

Ich cena je veľmi prijateľná a navyše na súčasné ceny platí zľava 15%, takže môžeš ušetriť. Konštrukcia týchto vo svete obľúbených držiakov je veľmi pevná a stabilná a v ponuke pre verziu na pripevnenie o stôl sú k dispozícií hneď dve verzie. Pokiaľ budeš chcieť svoj iPhone používať ako navigáciu v aute, určite neprehliadni ďalšie dva druhy držiakov, ktoré môžeš získať dokonca v dvoch farbách a to čiernej a zelenej.

Je to výborné píslušenstvo naozaj pre každého a z vlastnej skúsenosti viem, že niečo podobné sa náramne hodí aj keď si človek myslí, že to určite nepotrebuje. Navyše, produkty už sami o sebe majú veľmi príjemnú cenu, preto ich odporúčame zakúpiť. Ak ťa teda ponuka zaujala, určite navštív túto adresu a so zľavovým kódom (KGX4) vyberaj jeden z produktov.

Držiak - svetappe.sk

Stojan - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk