Zmenil Apple s iOS 9.3 svoju doterajšiu stratégiu?

0
iOS-9.3-stratégia--titulná-fotografia---SvetApple

Apple minulý týždeň sprístupnil prvú beta verziu iOS 9.3, ktorú si okamžite nainštalovalo veľké množstvo vývojárov ale aj široká verejnosť prostredníctvom Apple Beta Programu. Nové funkcie akými sú Night Shift, zabezpečenie poznámok, nové 3D Touch gestá však neboli predstavené na WWDC, ako doteraz všetky novinky v iOS.

Už viac nie na WWDC?

Stávalo sa tradíciou, že Apple predstaví hlavné novinky v iOS na konferencii WWDC. Nové verzie iOS boli sprístupnené každých 12 mesiacov, no zdá sa, že iOS 9.3 signalizuje koniec tejto stratégie. Apple zašiel tak ďaleko, že iOS 9.3 venoval aj osobitnú stránku s novými funkciami, zatiaľ len prvej beta verzii.

Apple pravdepodobne už nepotrebuje 12 mesiacov na to, aby sprístupnil novú verziu iOS a rozhodol sa nečakať tak dlho a ponúkať beta verzie už počas roka. Keďže iOS 7, iOS 8 aj iOS 9 prišli s novými iPhonmi, je takmer isté, že iPhone 7 príde s iOS 10. Dúfame, že prinesie ozaj viac ako len pár vylepšení nielen výkonu či nových funkcií, ale aj dizajnu, ktorý od iOS 7 nie je až tak odlišný.

apple-logo

Zdroj: bgr.com

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.