12″ MacBook Air neponúkne priesvitné logo!

Mac
0
Logo - svetapple.sk

Keď unikli fotografie displeja 12″ MacBooku Air na internet,  dúfali sme, že Apple ponúkne aj v tomto zariadení klasické priesvitné logo, ktoré by bolo osvetlované klasicky z podsvieteného displeja. Žiaľ úniky naznačovali pravý opak a to naznačujú aj tieto. Nájdeme ho teda na zadnej strane nového mini počítača, alebo nie?

Nič nie je isté!

To, že by Apple ponúklo MacBook bez svietiaceho Jabĺčka sa zdá ako veľmi nepravdepodobné, keďže práve to je jedna z vecí, ktorá buduje imidž značky. Práve preto si nevieme predstaviť a myslíme si, že tento názor zdieľate s nami aj vy naši čitatelia, že Apple neponúkne priesvitné svietiace logo, ktoré sa nachádza na zadnej strane počítača a svieti vďaka posvieteniu displeja. Je samozrejme možné, že toto logo nebolo možné kvôli použitej technológií poprípade prílišnej „tenkosti“ do zariadenia umiestniť. Naznačujú to aj fotografie z webu Nowherelse.fr, ktoré boli do redakcie zaslané už dávnejšie, no redakcia im príliš nedôverovala. Po tom, ako však videli uniknutý displej MacBooku Air na fotografiach, okamžite zmenili názor a fotografiu zverejnili. Čo si o tom myslíte vy. Dokázali by ste prekúsnuť absenciu svietiace loga?

Logo - svetapple.sk

Logo – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk