Aktualizácia Final Cut Pro X 10.1.4

0

Pokiaľ pracujete s väčším Macom na profesionálnej úrovni v odvetví filmovania a strihania videa, Final Cut Pro X vám pravdepodobne netreba predstavovať. Profesionálny program na editáciu videí dostal úplne novú aktualizáciu, ktorá je dostupná zdarma. Čo nové nám prináša?

Aktualizácia 10.1.4

Program na editáciu videí Final Cut Pro X sa počas včerajšej noci dočkal úplne novej aktualizácie, vďaka ktorej bolo opravených niekoľko podstatných chýb. V novej aktualizácií Final Cut Pro sa objavila nová natívna možnosť, pomocou ktorej môžme importovať, editovať a exportovať všetky MXF súbory s pomocou softwérového updatu, Pro Video Formats 2,0. Pribudla tu taktiež možnosť exportovať AVC-Intra MXF súbory. Aktualizácia 10.1.4 zabezpečuje aj možnosť importu a úpravy médii Panasonic AVC-LongG. Samozrejmosťou sú aj opravy bugov ako napríklad problémy s automatickými zálohami, pri ktorých sa nie vždy súbor uložil správne. Pokiaľ teda pracujete s týmto programom, nečakajte a sťahuje!

Final Cut Pro X - svetapple.sk

Final Cut Pro X – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk