Apple mení 3 TB disky na iMacoch

0
DIzajn Macu je jednoducho bezkonkurenčný! - svetapple.sk

Aj keď sme pri počítačoch od spoločnosti Apple zvyknutí na bezchybnú spoľahlivosť, niekedy sa môže nejaká chyba objaviť aj tu. Apple si však veľmi dobre uvedomuje tieto chyby a práve preto zvykne spúštať výmenné programy, kde daný diel, poprípade zariadenie vymení. Najnovšia chyba sa objavila konkrétne na počítači iMac, ktorý má problém s 3 TB pevným diskom.

Výmenný program

Počítače iMac majú predsa len nejaké tie chyby, ale Apple ich chce čo najrýchlejšie odstrániť. Najnovšia chyba sa objavila konkrétne v úložisku iMacu, ktorý obsahuje 3 TB. Ide o modelový rok 2012 a problémom disponujú počítače, ktoré boli vyrobené medzi októbrom 2012 a septembrom 2013. Spoločnosť Apple práve preto spustila výmenný program pre používateľov týchto počítačov, kedy stačí dané zariadenie len priniesť do Apple Store a spoločnosť ti bezplatne vymení práve chybný pevný disk. Predtým si však ešte naisto over, či sa daná chyba týka aj tvojho počítača na tejto stránke, kde stačí zadať sériové číslo. Apple ti už potom ďalej prezradí ako postupovať.

iMac-svetapple.sk

iMac-svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk