Apple vydal ďalšiu beta verziu OS X Mavericks 10.9.5

0

Apple dnes, len týždeň po poslednej aktualizácií OS X Mavericks, prináša hneď ďalšiu, s číselným označením 10.9.5. Tá ma za úlohu opraviť niekoľko menej podstatných chýb, či Bugov, ktoré mohli spôsobovať problémy.

10.5.9

Nová aktualizácia opravuje len niekoľko menej závažných Bugov či chýb, ktoré mohli vývojárom spôsobovať menej závažnejšie problémy. Apple takisto upozorňuje vývojárov, aby sa pri svojej práci zamerali najmä na USB, rozhranie Thunderbolt, USB Smart Cards, grafiku či Safari.

Aktualizácia

Pokiaľ patríte medzi vývojárov, môžte si nový build stiahnuť priamo na Mac App Store formou aktualizácie systému či na Mac Dev Center.

10_9_5_13f14

Pokiaľ patríte medzi vývojárov, môžte si novú beta verziu nainštalovať jednoducho pomocou aktualizácie – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk