Apple vydalo OS X Yosemite Developer Preview 6

0

Apple, ako už pravidelne, po dvoch týždňoch predstavil 6 beta verziu operačného systému OS X Yosemite. Táto verzia, ako už napovedá názov, je zatiaľ dostupná len pre vývojárov!

OS X Yosemite Developer Preview 6

Nová beta verzia s poradovým číslom 6 prichádza presne dva týždne po predstavení tej predošlej. Zdá sa teda, že Apple stále dodržuje svoj dvojtýždňový harmonogram. V novej developer Preview verzii sa opäť dočkáme opravy niekoľkých chýb, či bugov, a samozrejme zopár vylepšení. Kódové označenie nesie 14A3429F a je dostupná zatiaľ len pre vývojárov, čo je jasné aj z názvu.

Screen-Shot-2014-08-18-at-1.02.26-PM

OS X Yosemite Developer Preview 6 – svetapple.sk

Xcode 6 Beta 6

Po boku novej beta verzie OS X Yosemite vydal Apple aj šiestu betu Xcode 6. V update nájdeme opravu niektorých viac či menej podstatných chýb,  estetických, či dizajnovových.

screenshot-2014-08-18-10-03-35

Xcode 6 beta 6 – svetapple.sk

O zmenách vás samozrejme budeme informovať hneď ako to bude možné.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk