Apple vypredáva MacBooky Air!

0
Takto by mohol vyzera nový Macbook Air v porovnaní so súčasnými generáciami! - svetapple.sk

Spoločnosť Apple dnes pozastavila možnosť obnovy dodávok svojho  MacBooku Air čo predpovedá len jedno. Blíži sa jeho nová alebo minimálne vylepšená generácia. Veľkí americký predajcovia vypredávajú vo veľkom a je pravdepodobne len otázkou času, kým sa zľavy dostanú aj k našim predajom!

Výpredaje

Je tomu len niekoľko hodín, čo sa na stránkach, či v kamenných obchodoch rôznych spoločností objavila pomerne výrazná zľava na súčasné 11″ a 13″ modely MacBooku Air. Apple dalo zastavením objednávok jasne najavo, že už čoskoro predstaví vylepšené, či dokonca úplne nové počítače. Zľavy na Apple produkty sa totiž objavujú len v období Vianoc, no a samozrejme v období, kedy sa má blížiť predstavenie novšej generácie daného produktu ako je tomu aj v tomto prípade!

Bude to zaujímavé!

Aj keď sa oficiálne nevie, kedy budú nové počítače predstavené poprípade zaradené do ponuky, šepká sa o dátume 24.2.2015, čo vychádza presne na narodeniny Steva Jobsa. Zatiaľ nie je známe, či uvidíme len vylepšené 11″ a 13″ modely, alebo sa objaví aj spomínaný 12″ MacBook Air s retina displejom. Jeho predstavenie je očakávané o niečo neskôr a predpokladá sa, že tomu bude predchádzať Keynote, no nikto nevie s určitosťou povedať, kedy to bude!

MacBook Air 12" - svetapple.ski

MacBook Air 12″ – svetapple.ski

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk