Apple zdražuje!

0
iPhone 2G - svetapple.sk

S príchodom nového MacBooku, čoskorým príchodom hodiniek Apple Watch a vylepšenými MacBookmi Pro a Air prichádza ďalšie prekvapenie. Tentokrát však určite nie tak pozitívne, ako by mnohí čakali. Apple začína opäť zdražovať a tak sa stávajú najdrahšie produkty na trhu ešte drahšími!

Vyššie ceny

Spoločnosť Apple predstavila nové MacBooky len včera, no žiaľ urobila jeden neobľúbený krok, ktorý naozaj nepoteší mnohých potencionálnych záujemcov o počítače Mac. Ich ceny ako aj ceny nových iPhonov išli, zrejme z dôvodu posilňovania kurzu dolára, výrazne smerom hore, čo v inom jazyku znamená, že za nové Apple produkty zaplatíte opäť raz viac, ako by ste platili doteraz!

Zdraželi prakticky všetky počítače Mac a aj iPhony, jediné zariadenie, ktoré sa zdraženia nedočkalo, je iMac s 27″ Retina displejom, ktorého cenovka je stále rovnaká. O koľko presne sa bude zdražovať u nás v prepočte na eurá zatiaľ povedať nevieme, no v Česku išli ceny niektorých počítačov hore až o niekoľko tisíc tamojších korún. To už naozaj nie je smiešna suma!

Kedy sa už dočkáme momentu, kedy bude Apple svoje počítače zlacňovať? Asi nikdy!

MacBook Air - svetapple.sk

MacBook Air – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk