iMac Touch, dokonalá paródia!

0

Dnes si ukážeme pomerne vtipné video, ktoré bolo vytvorené ešte veľmi dávno. Táto paródia vznikla v roku 2012, teda celé 4 roky dozadu. Dodnes má už skoro 2 milióny zhliadnutí a my sme o ňom stále nenapísali. Hoci sú v ňom pomerne zastaralé produkty ako napríklad iPhone 5, iPad 3. generácie či iPod Nano, stále má svoj vtip. iMac sa vlastne od čias paródie nezmenil. Pozri si ju a pobav sa spolu snami! 

iMac Touch, dokonalá paródia!

Ako už určite vieš, Apple neponúka žiaden dotykový MacBook ani iMac. Jediné dotykové, čo tieto počítače obsahujú je TrackPad, ktorý funguje na technológií Force Touch a tiež po novom aj OLED pásik, ktorý sme si v recenzií veľmi vychválili. Tak či onak, nikdy nesmieme prestať snívať. To platí aj o tejto reklame. Možno sa raz takéhoto dotykového počítača dočkáme, aj keď to bude určite trvať ešte roky!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk