Na evente od Microsoftu bolo viacej OS X ako Windowsu!

0
Macbooky - svetapple.sk

Microsoft nám včera predstavil dlho očakávanú novinku, ktorá je všeobecne známa ako Windows 10. Tento nový operačný systém si získal okamžite svoje publikum a my musíme povedať, že vďaka jeho novinkám to bolo maximálne oprávnené. Každopádne, na predstavovaní to nevyzeralo celkom tak, že by novinári používali zariadenia spoločnosti Microsoft ale naopak sa to v sále hemžilo „Jablkami“!

Sála plná Jabĺk!

Nie, samozrejme nemyslíme tie jablká, ktoré bežne konzumujeme ale naopak tie, o ktorých píšeme. Hovoríme konkrétne o Macoch, ktorým na zadnej strane svieti logo spoločnosti Apple a ako sa na včerajšom evente ukázalo, medzi novinármi sú MacBooky veľmi obľúbené. Ich množstvo v sále totiž výrazne predbehlo množstvo konkurenčných počítačov a tak mohol včerajší event pripomínať „Jablkový sad“, veď čo vám budeme rozprávať, pozrite sa sami!

Macbooky - svetapple.sk

Macbooky – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk