OS X El Capitan dokáže ísť aj na Macu z roku 2007!

0
OS X El Capitan - svetapple.sk

Spoločnosť Apple dokáže v niektorých situáciach naozaj milo prekvapiť a to najmä čo sa jej operačných systémov týka. iOS 9 tento rok ponúkol optimalizáciu aj pre zariadenia, pre ktoré bola finálna verzia už iOS 8. iPhone 4S či iPad mini tak budú môcť naplno pracovať s iOS 9, ktoré bude pravdepdobne lepšie optimalizované ako predošlá verzia, avšak to isté platí aj pri počítačoch Mac! Novinku El Capitan spustíš aj na MacBooku z roku 2007!

El Capitan a MacBook z roku 2007

Apple prišlo s rýchlejším operačným systémom, ktorý dokáže niektoré procesy urýchliť až dvoj- či štvornásobne. Práve preto si môžu mnohí myslieť, že si to vyžiada daň v podobe toho, že El Capitan bude dostupný len pre najnovšie stroje, avšak to vôbec nie je pravda. Nové OS X totiž rozbehneš aj na svojom 8 rokov starom MacBooku Pro či iMacu. Je takmer neuveriteľné, že tieto, dnes 8 rokov staré stroje, dokážu v pohode pracovať s tým, čo ponúkajú absolútne novinky! Ak máš teda doma starý MacBook či iMac, môžeš sa tešiť na podporu zo strany Apple aj v prípade najnovšieho operačného systému!

MacBook pro Mid 2007 - svetapple.sk

MacBook pro Mid 2007 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk